کارخانه کمپرسورهای ساور

بزرگترین تولید کننده کمپرسورهای هوای استارت برای صنعت کشتیرانی در جهان

120+
تعداد کمپرسورهای ساور فعال در صنعت کشتیرانی ایران

کمپرسورهای ساور مورد مصرف در کشتیرانی


امروزه در سراسر جهان تعداد بسیاری از کمپرسورهای ساور بر روی کشتی ها نصب و مشغول به فعالیت می باشد. برای نمونه حدود 6000 عدد ازین کمپرسورها بر روی کشتی های آلمانی، 2500 عدد بر روی کشتی های چینی، و بیش از 150 عدد آنها بر روی کشتی های کشتیرانی جمهوری اسلامی نصب و فعال میباشند.

همچنین باید به اطلاع برسانیم بزرگ‌ترین کشتی باربری جهان، MSC Gulsun، که یک کشتی پر بازده و بهینه میباشد، مجهز به 4 دستگاه کمپرسور هوای استارت WP320L سری Levante است.

هر کجای جهان که باشید، ما نزدیک شماییم.

کشتیرانی تجاری بین المللی که دارای الزامات سختگیرانه‌ای در فاکتورهای اطمینان و کیفیت است، هدف راهبردی تولید کمپرسورهای فشار قوی در کارخانه ساور آلمان می‌باشد. کمپرسورهای هوا مناسب برای استارت -و عملیات- کارخانه ساور آلمان همواره قابل اطمینان بودن خود را در این زمینه حساس به اثبات رسانده است. امروزه، کمپرسورهای هوای استارت ساور در میان مدرن‌ترین و مرقوم به صرفه‌ترین کمپرسورها قرار دارند.

به طور خاص، کمپرسورهای 3 مرحله‌ای هوا خنک با تعداد چرخه تعمیر و نگهداری کمتر در مقایسه با دیگر برندها در کمپرسورهای هم تراز، به عنوان معیاری از به روز بودن و مرقوم به صرفه بودن در زمینه تولید هوای استارت مورد توجه هستند. دلیل این ادعا در 3 خصوصیت زیر نهفته است:

  • دمای پایین‌تر
  • هزینه جاری کم‌تر
  • هزینه نصب کم‌تر

کمپرسورهای سری Levante کمپانی ساور به عنوان آخرین محصول توسعه یافته‌ی منحصرا مناسب برای کشتی‌های تجاری، به سرعت جایگاه خود را در این صنعت پیدا کرد. این کمپرسور 3 مرحله‌ای هوا خنک توانایی تولید تا m3/h 460 هوا را در فشار barg 30 دارد. به دلیل ساختار جمع و جور و قدرتمند خود، کمپرسور سری Levante توان جایگیری در هر اتاق موتوری را با اشغال حداقلی فضای ارزشمند آن دارد. برای بهبود بهره‌وری سیستم خنک‌سازی میان مرحله‌ای نیز همچنین، هوای خنک‌سازی به صورت بهینه از یک مبدل حرارتی مکعبی تازه توسعه یافته، واقع در حد فاصل موتور و کمپرسور عبور داده می‌شود تا دمای خنک‌سازی را به یک سوم کاهش دهد. همینطور به جهت کاربری به غایت آسان این دستگاه، یک پنل یکپارچه ابزار دقیق و یک HMI با کاربری ساده کمپرسورهای سری Levante را همراهی می‌کنند.

سیستم کنترل الکترونیکی

سیستم کنترل الکترونیکی این کمپرسور، MLC 4.0، قابلیت جدیدی به دامنه کنترل‌های کمپرسورهای ساور افزوده است. به طریق صفحه لمسی هفت اینچی و عملکرد هوشمند خود، کنترلر MLC 4.0 کاربری عالی ارائه می‌نماید. با توجه به قابلیت یکپارچه سازی آسان با سیستم‌های سطح بالا، این کنترلر با توانایی عالی متصل شدن به انواع تجهیزات، پاسخ‌گوی نیازهای نوین‌ترین تجهیزات آینده می‌باشد.

کمپرسورهای 3 مرحله ای، هوا خنک PASSAT و LEVANTE


نسل جدید کمپرسور  3 مرحله‌ای هوا خنک PASSAT و LEVANTE در صنعت کشتیرانی بین المللی جایگاه ویژه‌ای دارد.

مزایای این کمپرسورها را می‌توان اینگونه عنوان نمود:

  • عملکرد در دمای بالا، بدلیل نسبت تراکم کمتر در هر مرحله
  • هزینه نگهداری کمتر بدلیل نیاز به تعمبر و نگهداری در فواصل زمانی طولانی تر
  • هزینه نصب و راه اندازی کمتر بدلیل عدم نیاز به سیستم گردش آب خنک کننده
کمپرسورهای کشتیرانی کمپرسور ساور تهران

PASSAT Series

کمپرسورهای کشتیرانی کمپرسور ساور تهران

LEVANTE Series

مشاهده زمینه های دیگر؟

| کمپرسور ساور ، تولید کننده انواع کمپرسورهای نفت و گاز و پتروشیمی ، کمپرسور فشار قوی رفت و برگشتی تا 500 بار با کاربرد در صنایع نفت و گاز و پتروشیمی |

فهرست
شروع چت
سوالی دارید؟
تماس با کارشناسان ما
با سلام و روز بخیر. ما آماده ارائه مشاوره هستیم.